Metrotile CE, s.r.o - oceľové strešné krytiny

Partizánska 2900, 05801 Poprad, Slovensko

Pre maloplošný rozmer a nízku hmotnosť sa s krytinami vynikajúco manipuluje. Dokonalá ochrana oceľového plechu a unikátny spôsob montáže, výrazný pomer nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti.

O firme

Pre maloplošný rozmer a nízku hmotnosť sa s krytinami vynikajúco manipuluje. Dokonalá ochrana oceľového plechu a unikátny spôsob montáže, výrazný pomer nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti. Vlastnosti, ktoré sú pre iné krytiny nedosiahnuteľné.

Veľkou výhodou krytiny Metrotile je  jej skladovateľnosť, a teda nie je potredné ju vyrábať na mieru. Má príjemný a prirodzený vzhľad a povrchová úprava s kamenným granulátom pôsobí ako tradičná.

MetroŠkridla

Z hľadiska rešpektovania tradičnej architektúry je táto škridla v porovnaní k ostatným plechovým krytinám určite najbližšia. Vďaka novým technológiám vylepšeniu húževnatosti a ťažnosti oceľového plechu je v súčasnej dobe možné vytvarovať takmer akýkoľvek účelný a estetický vzhľad strešnej krytiny.

MetroŠindel

Snáď žiadna krytina nie je tak príjemná mäkká a upokojujúca ako drevený šindel. Oceľový šindel nemá ambíciu ho nahradiť, originál zostane stále originálom, má byť len inšpiráciou a alternatívou pre tých, ktorí sa už nechcú venovať náročnej a nákladnej údržbe, ale architektonicky vyhovuje požiadavkám ich chaty, rodinného domu alebo penziónu.

MetroRoman

Dôkazom vynikajúcej tvarovateľnosti oceľového plechu je aj vytvorenie ďaľšieho estetického vzhľadu krytiny s kameným granulátom, ktorý v nás evokuje príjemne teplú atmosféru stredomoria. Design ľahkej oceľovej škridly Roman poskytuje architektom ďalšiu možnosť dotvorenia a umocnenia štýlu podľa predstáv majiteľov pri rekonštrukcii ich strechy.

MetroClassic

So svojimi ostrými prehybmi vytvára výraznú až drsnú štruktúru strešnej plochy, ktorá umocní dojem jednoduchých tavrov fasády domu. Je optimálna pre všetky architektonický štýly.

MetroRustik

Podobne ako Metrošindel aj Metrorustik sa výrayne podobá na drevený šindel. Preto je taktiež vhodný na drevostavby, alebo chaty nie len vo vysokohorských polohách.

Sídlo firmy

N 49,0573514° E 20,2739618°

Fakturačné údaje

Metrotile CE, s.r.o
Partizánska 2900, 05801 Poprad, Slovensko
IČO:
36654051
DIČ:
2022230683
IČ DPH:
SK2022230683